Originally posted by Trrmo
View Post
That tub has 78 servings in it. So thats almost $0.50 cents a serving. I think the whey protein tub is the cheapest form of protein. Cuz steak can be very expensive. I dont buy eggs, so I dont know how much they cost
Comment